Şirket Profili

image

Firmamız , İstanbul'da İlker Gülener tarafından 2002 yılında kurulmuş olup, değişen dünya ticaret konjonktürü ve teknolojik gelişmeler sonucunda, tüm ve en yeni internet teknolojileri ve çözümleri konularında da profesyonel ve kurumsal olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Bu konuları kısaca; kurumsal kimliğinizi en güzel ve en doğru şekilde yansıtacak olan web sitenizin sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarlanıp,programlanıp, yayınlanması, domain ve hosting Hizmetleri, Firewall ve Güvenlik Sistemleri kurulması ve sürekli olarak güncellenmesi, SEO : Arama Motoru Optimizasyonu, Markalara özel Konsept ve Mikro Sitelerin hazılanması, firmanızın içinde firmanızın görüntüleri ve basında çıkmış haberlerininde olduğu Multimedya Tanıtım Cd-Rom'unuzun hazırlanması, reklam & banner larınızın tasarlanıp yayınlanması ve gerekli periyodlarda güncellenme işlemlerinin gerçekleştirilmesi, her türlü danışmanlık hizmetleri (Görsel ve Multimedya Tasarım Danışmanlık Hizmetleri, Veritabanı Tasarım, entegrasyon ve uygulamaları, Anket Uygulamaları, SMS, Uygulamları, CRM ve BPR uygulamaları, Firma içi eğitimler), güvenli ve hızlı bir şekilde tüm E-Ticaret, Online Satış, Sipariş ve Stok Sistemlerinizin kurulması şeklinde sıralayabiliriz.


Firmamız hızlı bir gelişim ve büyüme sürecinden sonra, Nisan 2003 itibari ile, sizlere daha iyi ve kaliteli bir hizmet sunabilmek amacıyla, Kozyatağındaki bugünkü yeni ve modern ofisine taşınmıştır.


Müşterilerimiz arasında Eczacıbaşı Holding, İpek Kağıt, Vitra, Girişim Pazarlama, Eczacıbaşı İlaç Pazarlama, Hamamcıoğlu Holding, King Ev Aletleri, Gamesultan, Sihirlikule, Cegedim, Zentiva ve daha bir çok dev firma yer almaktadır.


2003 yılı ile birlikte Xplusweb, Türkiye'deki en büyük Internet Servis Sağlayıcılarından olan Sadece Hosting ile beraber çalışarak domain ve hosting hizmetinide vermeye başlamıştır.


Misyonumuz ; Türk Bilişim Sektörünün ülke ekonomisine katkısını daha da artırıp, ülkemizin bilişim toplumu olmasına katkıda bulumaktır.


Vizyonumuz ; Türk ve Dünya Bilişim Sektöründe sadece bugün değil, önümüzdeki yıllarda, daha da büyüyerek hak ettiğimiz yeri alıp, sektörde adı geçen, kalıcı, kaliteli ve güvenilir bir firma olmaktır.


Sizi ve firmanızı da en kısa zamanda aramızda görmek ve İlay Bilişim Kalitesini yaşamanız dileğiyle...