image

İnteraktif Web
Hizmetleri

Web tasarım uygulamaları, alan adı tescil ve hosting hizmetleri, var olan web sitenizin güncelleme ve yönetim hizm etleri, sosyal medya yönetimi, Google - Facebook reklamları, mobil web uygulamaları, Mobil applikasyonlar, Online itibar yönetmi, canlı destek gibi en yeni internet teknolojileri ve çözümleri konularında da profesyonel ve kurumsal olarak hizmet vermektedir.

image

Toplu SMS
Çözümleri

Başlıklı ve Başlıksız olarak Toplu SMS göndererek, mevcut ve potansiyel müşterilerinize ekonomik yoldan ve etkin biçimde ulaşabilirsiniz. Pazarlama maliyetini düşürmek ve müşterilerinden daha yüksek geri dönüş almak istiyen şirketler için hızlı ve ideal bir çözümdür. Etkin geri dönüş ve raporlama aracı sayesinde tüm sektörlerde firmalar tarafından öncelkli olarak tercih edilen bir servistir.

image

Toplu e-mailing
Çözümleri

Var olan müşterilerinizle belirli periyotlarla iletişime geçerek, kampanya ya da şirketinizdeki yenilikleri bildirmek ya da yeni müşteriler elde etmek için hala en gözde ve aktif yöntemlerden biridir. ISP'lerle olan özel anlaşmalar gereği %99 INBOX gönderimi, ek bir program olmaksızın web bazlı kampanya ve liste oluşturma ve yönetme, sosyal medya paylaşımı,ve kullanıcı dostu raporlama arayüzlerinden hizmetlerdir.

image

Mobil
Çözümler

Akıllı telefonların kullanımının artmasyıla beraber geleneksel iletişim araçları yerini cep telefonları ve tabletlere bırakmıştır. Artık bir lüks halinden çıkıp, mecburiyet haline dönüşen mobil aplikasyonlar ve interaktif mobil web uygulamalar sayesinde, müşterilerinizle anlık ve çok hızlı bir şekilde iletişime geçip, çok hızlı olarak geri dönüşler alabilecek ve müşterileriniz bir cep telefonu uzaklığında olacaksınız.

image

Sosyal Medya Danışmanlığı

Ülkemizde ve tüm dünyada bir hayli popüler olan sosyal medya mecralarında (Facebook, Twitter,instagram, pinterest, Vine vb...) online varlığınızın tanımlanması ve işinizle uygun olarak oluşturulması, optimize edilmesi ve güncel olarak bu alanların takibi ve sistemlerin güncellenmesi gibi hizmetlerden oluşur.

image

Online Anket ve
Sınav Hizmetleri

Çeşitli sektörlerde bulunan çözüm ortaklarımızında profesyonel ve proaktif destekleriyle her türlü sektör için ihtiyacınız olan online proje danışmanlık ve itibar yönetimi hizmetlerimizle siz müşterilerimize yardımcı olmaktan çok mutluyuz.

image

Proje Danışmalığı ve İtibar Yönetimi

Marka, ürün, servis ve aynı zamanda kişilerin dijital ortamlardaki algı yönetimlerini temel alan bu hizmet , arama motoru optimizasyonundan, internet ve sosyal medya takibine, online müşteri ilişkileri yönetiminden bilişim hukukuna kadar bir çok farklı konuda gerçek anlamda uzmanlık gerektiren bir hizmettir.

image

Canlı Destek
Sistemleri

Özelleştirilebilir sohbet penceresi ile küçük bir kod aracılığıyla çok kısa bir süre içinde var olan web sitenize koyun ve dakikalar içinde ziyaretçilerle gerçek konuşmalar yapmaya başlayın.Hızlı ve Doğru Raporlama ile elemanlarınızın performans ölçümü...